تفریحات کیش

يکشنبه 27 اسفند 1396
12:03
مری


جایروکوپتر کیش

یکی از جدیدترین تفریحاتی که جزیره کیتور کیش هتل ترنج تابستان 97ش ارائه می کند جایروکوپتر است که ترکیبی تور لحظه آخری کیش هتل ترنجاز هواپیما و هلوکوپتر می باشد. این وسیلتور کیش هتل ترنج فروردین 97ه توسط خلبانی مجرب و حرفه ای به پرواز درمی آید و مسافزین عزیز تور کیش می توانند تجربه ای متفاوت از پرواز را تجربه کنند. جایروکوپتر برای تمامی افراد و کودکان بالای 7 سال آزاد است.

جایروکوپتر با ارتفاعیتور کیش هتل ترنج اردیبهشت 97 نسبتا پایین و کم از سطح خلیج فارس به پرواز در میآید و بیشتر مسافت را بر فراز قسمت هاتور کیش هتل ترنج بهار 97ی مرجانی و شفاف آب ها طی می شود که بسیار دیدنی خواهد بود.

جایروکوپتر کیش

جایروکوپتر کیش


پارک آبی بادی مارینا کیش

در آب های خلیج فارس و در سواحل هتل ماریناتور کیش هتل ترنج تابستان 97ی کیش طبق استاندارد های جهانی پارک آبی و باتور لحظه آخری کیش هتل ترنجدی ساخته شده تا مسافرینتور کیش روزی دلپذیر را تجربه کنند. امرتور کیش هتل ترنج اردیبهشت 97وز این پارک فقط مختص آقایان می باشد اما تدبیراتی شده تا فضایی برای خانم ها نیز فراهم کنند. گردشگران عزیز هم می توانند از بازی لذت ببرند هم از تماشای ماهیانی که زیر پایشان شادی شنا می کنند.

برای تهیه بلیط تنها با پرداخت 40 هزار تومان ساعتی به یتور کیش هتل ترنج فروردین 97ادماندنی را تجربه خواهید کرد گفتنی است تور کیش هتل ترنج بهار 97که برای خریداری بلیط باید به هتل مارینا مراجعه فرمایید.

پارک آبی بادی مارینا کیش

پارک آبی بادی مارینا کیش


روستای باغو جزیره کیش

در گذشته ستور کیش هتل ترنج اردیبهشت 97ه روستا در جزیره کیش وجود داشت که مردمان اصیل جزیره در این روستاها زندگی می کردند. این روستاها در سه قسمت تور کیش هتل ترنج بهار 97جنوب غربی، شرق و شمال شرقی واقع شده بود که امروزه فقط روستای باغو باقتور کیش هتل ترنج فروردین 97ی مانده است. از ویژگی های این روستا وجود دتور کیش هتل ترنج تابستان 97رختان لور می باشد که به زیبایی می درخشد.

امروزه افراد کمی در این روستا زندگتور لحظه آخری کیش هتل ترنجی می کنند و مشغول به شغل دامداری می باشند. مسافرین عزیز تور کیش که علاقه مند به دیدن مناطق تاریخی هستند می توانند از این روستا دیدن کنند.

روستای باغو جزیره کیش

روستای باغو جزیره کیش


پارک ساحلی سیمرغ کیش

در مجاورتتور لحظه آخری کیش هتل ترنج هتل ماریانا کیش و دلفینارریوم پارکیتور کیش هتل ترنج تابستان 97 به مساحت 15 هزار متر متور کیش هتل ترنج بهار 97ربع در امتداد سواحل زیبای خلیج فارس وجود دارد. پارک ساحلی سیمرغ با فظایی زیبا و دلچسب دارای امکاناتی نظیر پیست اسکیت و دوچرخه، زمین مختص کودکان، پینگ پنگ و ... می باشد. همچنین دارای آلاچیق برای راحتی حال مسافرین تور کیش نیز می باشد.

مسافرین عزیز که علاقه مند به پیاده روی و فضاییتور کیش هتل ترنج فروردین 97 ارام هستند می توانند این پارگ را برگزیده و تور کیش هتل ترنج اردیبهشت 97 در آن ریلکس کنند.

پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش


ساحل مرجان کیش

جزیره کیش دارای ساحل های زیبا و مرجانی بسیاری است تور کیش هتل ترنج تابستان 97که یکی از آنها ساحل مرجان می باشد که مکان مناسبی برای عزیزان تور کیش و خانواتور کیش هتل ترنج اردیبهشت 97ده هایشان است. در کنار ساحل مرجان امکاناتی اعم از پیست دوچرخه و اسکیت، آلاچیق های مجهز و دیگر امکانات تفریحی فراهم شده است تا مسافرین و گردشگران در رفاه کامل باشند.

مسافرینی که علاقه مند به تماشای غروب خورشید و پیاده روی وتور لحظه آخری کیش هتل ترنج همچنین عکاسی هستند می توانند از این ستور کیش هتل ترنج بهار 97احل زیبا دیدن کنند و از زیبایی های طبیعی سواحل خلیج فارس نهایت لذت را ببرند.

ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات