جاذبه های توریستی دبی

يکشنبه 27 اسفند 1396
12:10
مری


معبد هندو دبی

این معبد تور دبی تابستان 97 تنها معبد هندو دبی می باشد که شامل دو معبد شیوا و کریشنا است. این معبد در غرب دبی نهر دتور دبی بهار 97ر منطقه فرز دبی قرار گرفته است. در این معبد ازدواج هندوها نیز صورت می گیرد طبقه فوقانی معبد شیوا در حال حاضر به محل جدیدی درتور دبی فروردین 97 نزدیکی جبل علی منتقل شده است.

در این معبد شیر، نارگیل، میوه، انواع گل و شیرینی به خدایان این معبد ارائه می شود همچنین نقاشی هایی از: گانش، الهه دوتور دبی اردیبهشت 97رگا، الهه لاکشمی و سای بابا نیز در این مکان وجود دارد. این معبد علاوه بر این که هندوها را بتور دبی خرداد 97ه سمت خود جذب می کند بسیاری از گردشگران تور دبی را نیز به سمت خود کشانده است.تور لحظه آخری دبی

معبد هندو دبی

معبد هندو دبی


باغ وحش دبی

یکی از جاذبه هایتور دبی تابستان 97 گردشگری دبی باغ وحش دبی می باشد که همه ساله عده زیادیتور دبی بهار 97 از گردشگران تور دبی را به سمت خود می کشاند. این باغ وحش همچنین یکی از قدیمی ترین باغ وحش های مناطق عرب می باشد. باغ وحش دبی در سال 1967 و در تور دبی فروردین 97 منطقه جمیرا ساخته شد.

در باغ وحش دبی بسیاری از گونه های نادر و مختلف جانوری را می توان یافت از جمله: 200 گونه از پستانداران، پرندگان، خزندگان و گونه های عربی مانند غزال، بز کوهی، سیاه گوش، روباه، گرگ، کفتار و بسیاری از گونه های دیگر. از پرندگان این مجموعه می توان به فلامتور دبی اردیبهشت 97 ینگو، قره قاول، حواصیل، مرغ نوروزی و ... اشاره کرد. مسافرین عزیزی کی علاقه مند به دنیای وحش هستند تور دبی خرداد 97می توانند به همراه کودکان عزیز خود از این باغ وحش زیبا دیدن نمایند.تور لحظه آخری دبی

باغ وحش دبی

باغ وحش دبی


دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی پارک آبتور دبی تابستان 97ی مخصوص دلفتور دبی خرداد 97ین ها می باشد. این پارتور دبی بهار 97ک زیبا و مهیج که سرپوشیده نیز می باشد یکی از بتور دبی فروردین 97زرگترین مراکز تفریحی دبی می باشد. در این پارک علاوه بر دلفین ها سگ های آبی نیز وجود دارند و نمایش های جالبی را از خود به اجرا در متور دبی اردیبهشت 97ی آورند. گردشگران تور دبی می توانند لحظات شادی را در این پارک زیبا سپری کنند. در این پارک شما می توانید در کنار دلفین ها هم شنا کنید.تور لحظه آخری دبی

دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی


خور دبی

خور دبی یک ورودی آب می باشد که این شهر را به دو بخش تقسیم کرده است. یک بخش آن به نام دیره و بخش دیگر آن بردبتور دبی فروردین 97ی نام دارد. این خور نقش بسیار مهمی در اقتصاد دبی دارا می باشد به همین دلیل در چند سال اخیر طول و عرض آن را افزایشتور دبی تابستان 97 داده اند تا تردد لنج ها و کشتی های کوچک و بزرگ در آن راحت تر صورت گیرد.

برای جا به جایی کالا و تردد درتور لحظه آخری دبی بین این دو بخش از یک تونل زیرآبی و دو پل که بر روی این خور قرار گرفته است استفاده می شود. در حال حاضر طول این خور در حدود 15 کیلومتر و عرض آن 500 متر می باشد. این خور در حال حاضر به یک محل تفریحی و توریستی نیز تبدیل تور دبی بهار 97شده است و نظر بسیاری از گردشگران تور دبی را به خود جلب کرده است. در این بخش قایق هایی برای حمل مسافران تور دبی از یک سمت خور به سمت دیگر آن قرار دارند که در زبان محلی به این قایق ها ابرا گفته می شود. این قایق ها تا 30 نفر مسافر را حمل می کنند و تا پاسی از شب تردد این قایق ها در بین دو طرف خور ادامه دارد. تماشای لنج ها و مناظر اطراف این منطقه زیبا خالی از لطف نیست و اینتور دبی خرداد 97 قسمت جز یکی از مناطق دیدنی های دبتور دبی اردیبهشت 97ی به شمار می رود.

خور دبی

خور دبی


بستکیه دبی

یکی از محله های قدیمی و تاریخی در دبی می باتور دبی بهار 97شد که سالانه تعداد بسیاری از گردشگران تور دبی را به سمتور دبی اردیبهشت 97ت خود می کشاند. این محله توسط بستکی ها که از شهرستان بستک هرمزگان بودتور لحظه آخری دبیند در حدود سال 1890 ساخته شده است. این محله در مجاورت موزه دبی قرار گرفته است و شامل خانه هایی به سبک قدیمی، کوچه های باریک و قدیمی میتور دبی فروردین 97 باشد که نشانگر زندگی مردم در قدیم بوده است. در این محله بادگیرهایی هم وجود دارند که از آنها برای خنک کردن منازتور دبی تابستان 97ل هم استفاده می شده است. در قدیم این مکان برای استراحت کاروان ها مورد استفاده قرار می گرفته است.

مسافرینی که علاقه مند به تاریختور دبی خرداد 97 شهرها و ملل هستند می توانند به این محله بیایند و از این بنا دیدن نمایند.

بستکیه دبی

بستکیه دبی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 5 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات