دیدنی های دبی

يکشنبه 27 اسفند 1396
12:14
مری

قلعه قدیمی الفهیدی دبی

این قلعه که تور دبی خرداد 97برای نگهبانی از مسیرهای زمینی دبی بنا شده است در سال 1787 ساخته شده و در سال 1971 به عنوان موزه بازسقیمت تور دبیازی شده است. از این قلعه برای دفاع از شهر در برابر حمله همسایگان و قبایل دیگر استفاده می شده است.

دیوار های این قلعه زیبا از مرجان ها و صدف های دریایی ساخته شده اندتور دبی اردیبهشت 97 و سقف آن از ساق و برگ های درخت نخل ساخته شده است. این قلعه زیبا همه ساله بسیاری از گردشگران تور دبی را به سمت خود جذب می کند. در این قلعه کتور دبی فروردین 97ه هم اکنون به عنوان موزه مردمی از آن استفاده می شود تصاویری از زندگانی روزهای قبل از اکتشاف نفت را تور دبی بهار 97نشان می دهد. در این قلعه گالری ای نیز از مناظر رودخانه، خانه های سنتی عربی، مساجد، سوق، نخلستان ها و زندگی صحرایی و دریایی به تصویر کشیده شتور دبی تابستان 97ده است.

قلعه قدیمی الفهیدی دبی

قلعه قدیمی الفهیدی دبی


برج الماس دبی

این برج یکی از آسماتور دبی خرداد 97ن خراش های دبقیمت تور دبیی می باشد که ارتفاع آن به 360 متر می رسد. ساخت این برج در سال 2005 آغاز شده و تا سال 20تور دبی فروردین 9709 به اتمام رسیده است. برج الماس یکی از بلندترین برج های دبی و همچنین جهان به شمار می رود و نام آن در فهرست بلندترین برج های تور دبی اردیبهشت 97 جهان نیز به چشم می خورد. تور دبی بهار 97این برج یکی از مکان های دیدنی دبی به شمار می رود و همه ساله عده زیادی از گردشگران تور دبی را به سمت خود جذب میتور دبی تابستان 97 کند برج الماس دبی دارای بیش از هفتاد طبقه و برای مشاغل اداری بنا شده است.

برج الماس دبی

برج الماس دبی


پارک ساحلی جمیرا دبی

این پارک یکی از پارکتور دبی خرداد 97 های دیدنی دبی می باشد که در سال 1989 ساخته شد که نظر بسیاری از گردشگران تور دبی را به خود جلب کرده است. این پارک تور دبی فروردین 97 در زمینی به وسعت 12 هکتار در خیابان ساحلی جمیرا واقع شده است. منقیمت تور دبیاظر اطراف این پارک شامل: درختان تور دبی اردیبهشت 97 نخل، ساحل طویل، باغ و چمنزار دریای لاجوردی و ... می باشد که زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده است. همچنین این منطقه شامل زمین مخصوص والیتور دبی تابستان 97بال و دکه های غذا و نوشیدنی نیز می باشد. این پارک همچنین دارای پلاژ شنا می باشد که نجتور دبی بهار 97ات غریقان در ساعات شنا در آنجا حظور دارند.

پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی


پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبیتور دبی خرداد 97 اولین پیست سرپوشیده اسکی در خاورمیانه می باشد که در سال 2005 ساخته شده و در مرکز خرید مال دبی واقع شده است. این پیست دارای 5 دور با شیب ها و ارتفاع های مختلف است که طولانی ترین دور آن 400 متر می تور دبی اردیبهشت 97باشد. این پیست در زمینی به مساحت 22500 متور دبی فروردین 97تر مربع بنا شده و دمای آن بین -3 و -30 درجه متغقیمت تور دبییر می باشد. ارتفاع حداکثر این پیست 85 متر و پهنای آن 80 متر می باشد و قابلیت پذایرائی از ۱۵۰۰ اسکی باز را نیز دارد.

این مکان دیدنی و تفریحی شامل قسمت هایی از قبیل: پارک برقی، یک غار بزرگ تور دبی تابستان 97برفی، تله کابین چهارگانه، قالیچه های پرنده، رستوران و تور دبی بهار 97کافی شاپ، اتاق های خصوصی برای مهمانی بچه ها، فروشگاه و ... می باشد. گردشگران تور دبی می توانند از این مکان زیبا دیدن کرده و اوغات خوشی را در آنجا سپری کنند.

پیست اسکی دبی

پیست اسکی دبی


موزه دبی

این موزه که یکی از قدیمی ترین بناهای دبی می باشد در قلعه الفهیدی واقع شده است که یک نگاه اجمالی به گذشته تاریخی دبی را نشان می دهد. این موزه در سال 1971 برای دفاع از شهر در برابر جنگجویان همسایه و ساخته شدتور دبی خرداد 97ه است. این بنا همچنین در زمان های مختلف به عنوان: مقر حکومت، اقامت گاه امیر، انبار مهمات و زندان مورد استفاده قرار می گرفته است. دیواره های این قلعه از مرجان و صدف دریا و سقف آن از ساق برگ های‌ نخل، گل و گچ ستور دبی اردیبهشت 97اخته شده است. در این بنا آلات موسیقی از قبیل: طبل، فلوت، چنگ، نی انبان ساخته شده از پوست بز و سایر آلات محلی که در مناسبتهای بزمی به کار می‌رفته اند به چشم می خورد همچنین آلات جنگی ما نند: شمشیرها، نیزه‌ها، کمانها‌ و پیکانها، زتور دبی فروردین 97ره‌های ساخته شده از پوست کوسه، تپانچه‌ها و تبرها قیمت تور دبینیز به نمایش گذاشته شده اند. این موزه یکی از جذاب ترین و مهمترین جاذبه های گردشگری دبی به شمار می رود که نظر بسیاری از گردشگران تور دبی را به خود جلب کرده است. در این موزه مدل‌های زنده، نماهای زندگی مردم قدیم این شهر را به تصویر می‌کشند. یک بازار شلوغ، یک تور دبی بهار 97 مدرسه اسلامی، زندگی بیابانتور دبی تابستان 97 نشینی در شب و زندگی ماهیگیران از جمله این نماها می‌باشند همچنین در این موزه تصاویر متحرکی وجود دارد که بیانگر گذشته دبی است و مجموعه گالری ها تصاویری از خانه های عربی قدیمی، زمین ها، بازارها، بیابان و آبراه ها را برای بازدید عموم به نمایش گذاشته است.

موزه دبی

موزه دبی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات