رستوران های هند

يکشنبه 27 اسفند 1396
12:46
مری

رستوران Sorrento هند

یکی از بهترتور هند تابستان 97ین رستوران های ایتالیایی موجود در هند، رستوران سورنتو می باشد که بتور هند اردیبهشت 97ا چیدمان و دکوراسیون شیک و مدرن خود بسیار طرفدار داقیمت تور هندرد. منوی غذاهای این رستوران مدیترانه ای و ایتالیایی است که تقریبا گران قیمت هم هستند.

مسافرین عزیز تور هند که علاقه مند به این سبک غذتور هند فروردین 97اها هستند، رستوران سورنتو یکی از بهترین انتخاب هاست.تور هند خرداد 97 گردشگران می توانند شبی دل انگیز را سپری نمایند.

رستوران Sorrento هند

رستوران Sorrento هند


رستوران شانگ پالس هند

یکی از بهترین رستوران هاتور هند تابستان 97ی هند، رستوران شانگ پالس می باشد که بی شک یکی از بزتزین هاست. تور هند فروردین 97سبک منوی غذاهای این رستوران چینی، هندیقیمت تور هند و اروپایی می باشد. دکوراسیون و معماری این رستوران بسیار شیک و مجلل می باشد.تور هند اردیبهشت 97

مسافرین و گردشگران تور هند که علاقه مند به غذاهای چینی و گیاه خوارتور هند خرداد 97ی هستند حتما از این رستوران دیدن نمایند.

رستوران شانگ پالس هند

رستوران شانگ پالس هند


رستوران خان چاچا هند

یکی از رستوران هاتور هند تابستان 97ی خوب هند که در منوی خود غذاهای حلال رتور هند اردیبهشت 97ا نیز سرو می کند، رستوران خان چاچا می باشد. از بهترین غذاهای منوی این رستوران ساندویچ مرغ با سس مخصوص و تند می باشد که بسیار طرفدار دارد.

محیط و معماری خاص این رستوران بستور هند خرداد 97یار آرام می باشد. مسافرین عزیز تور هند به همراه خانواده و دوستان خقیمت تور هندود می توانند اوقات خوشتور هند فروردین 97ی را در این رستوران سپری کنند و از غذای خود لذت ببرند.

رستوران خان چاچا هند

رستوران خان چاچا هند


رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند

یکی از قدیمی ترین و معروفترین رستوران های گیاه خواران هند، رستوران وگ گولاتی استتور هند اردیبهشت 97 که بهترین غذاهای شمال هند و غذاهای گیاهیتور هند خرداد 97 را با بهترین کیفیت سرو می کند.فضای این رستوران بسیار دلنشین و دنج می باشد.

مسافرین تور هند و گردشگران عزیز که علاقه مند به غذاهای گتور هند فروردین 97یاهی هستند می توانند از 12 ظهر تا 12 شب به این رستورانقیمت تور هند آمده و از غذاهای عالی آن لذت ببرند.

رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند

رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند


رستوران بوردواک بای فلمبوینت هند

یکی از بهترین رستوران هتور هند تابستان 97ای ساحلی هند، رستوران بوردواک استتور هند اردیبهشت 97 که دارای فضایی رومانتیک و دلنشین است. منوی این رستوران انواع غذاهای آسیایی، شمال هند، اروپایی و ایتالیایی را شامل میشود که با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی برای میهمانان تور هند آماده می شود.

مسافرینی که علاقه مند به آرامش ساحل و صدای مرغان دریایی هستور هند فروردین 97تند می تانند به این رستوران قیمت تور هندآمده و از فضای دلچسب حاکم نهایت لذتور هند خرداد 97ت را در کنار دوستان و خانواده خود ببرند.

رستوران بوردواک بای فلمبوینت هند

رستوران بوردواک بای فلمبوینت هند


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات