رستوران های ارزان هند

يکشنبه 27 اسفند 1396
13:04
مری

رستوران بخارا هند

دهلی پر از رنگ های مختلف و فرهنگ های متنوع استور هند ارزانت. رستوران بخارا یکی از بهترین رستوران های هند است که پنجاهمین رستوران دنیا نیز می باشد. در این رستوران انواع غذاهی اصیل هندی و کبابی سرو می شود که غذاهایتور لحظه آخری هند کبابی بر روی تنور های سنگی داغ پخت می شود.قیمت تور هند

غذاهای این رستوران بدون قاشق و چنگال سرو میشود. فضای این رستوران آرام و دلپذیر است و با کارمندانی مجرب آماده پذیراییتور هند بهار 97 از میهمانان تور هند می باشند. گفتنی است که اکثر شعب این رستوران در هتل های لوکس و مجلل هنتور هند فروردین 97د می باشد.

رستوران بخارا هند

رستوران بخارا هند


رستوران لهجه هند

یکی از بهترین رستوران های هند، رستوران بین المللی لهجه هند است که با چیدمانی بی نظیر و سی سال سقیمت تور هندابقه با بهترین غذاها آماده پذیرایی از مهمانان تور هند می باشد. این رستوران علاوه بر غذاهای اصتور هند ارزانیل هندی غذاهای بین المللی با طعمی متفاوتور لحظه آخری هندت و همچنین بستنی و کافه بی نظیری دارد.

منوی این رستوران اندتور هند بهار 97کی گران قیمت است اما به کیفیت و طعمی که غذاها دارند می ارزد. مسافرین عزیز می توانند در این رستوران شبی بینظیر را در کنار دوتور هند فروردین 97ستان و خانواده بگذرانند.

رستوران لهجه هند

رستوران لهجه هند


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات