رستوران های خوب تایلند

يکشنبه 27 اسفند 1396
13:52
مری


رستوران زانوتی بانکوک تایلند

یکی از بهترین رستوران های بانکوک که غذاهی ایتالیتور تایلند خرداد 97ایی عرضه می نماید، رستوران زانوتی است که از بهترین رستوران های تایلندتور تایلند فروردین 97می باشد. تمام امکانات این رستوران در بالا ترین درجه کیفیت قرار دارد که از بسیار مورد توجه گردشگران تور تایلند می باشد.نرخ ویژه تور تایلند

فضای داخلی این رستوراتور تایلند اردیبهشت 97ن بسیار گرم و صمیمی است که بسیار دلچسب می باشد. مسافرین عزیز می توانند با پرداخت تور تایلند بهار 97قیمتی مناسب غذایی با کیفیت و لذیذ را میل نتور تایلند تابستان 97مایند و روزی بسیار خوب را تجربه کنند.

رستوران زانوتی بانکوک تایلند

رستوران زانوتی بانکوک تایلند


رستوران گاگان بانکوک تایلند

رستورانی هندی در خیاتور تایلند خرداد 97بانی آرام و ساکت به نام لانگ سوان بانکوک به نام گاگان وجود دارد که باتور تایلند اردیبهشت 97 معماری و چیدمان منحصر به فرد خود بسیار معروف و شناخته شده می باشد. این رستوران در دو طبقه در خانه ای لوکس واقع شده که یا سرآشپزی ماهر منتظر میزبانی از مهمانان خود می باشد. چیدمان صندلی های رستوران گاگان به سمت پنجره ای مشرف به آشپز خانه می باشد تا افراد بتوانند به راحتی داخل آشپزخانه و نحوه کار تیمی آشپزین را تماشاتور تایلند فروردین 97 کنند. حتی در روزهایی که رستوران خلوت است مسافرین عزیز تور تایلند می توانند به داخل آشپزخانه بروند و طریقه پخت غذا را ببینند.

مسافرین عزیز به هنرخ ویژه تور تایلندمراه خانواده می توانند در این رستوران شتور تایلند بهار 97بی زیبا و عاشقانه را سپری کنند.

رستوران گاگان بانکوک تایلند

رستوران گاگان بانکوک تایلند


رستوران سیامی ایسایا تایلند

یکی از رستوان های جذاب و شیک بانکوک رستوتور تایلند خرداد 97ران سیامی است که در محله ای کوچک قرار گرفته استنرخ ویژه تور تایلند. این رستوران در خانه باغی دو طبقه واقع می باشد که مسافرین عتور تایلند فروردین 97لاوه بر سرو غذا می توانند در محیط این رستوران نیز گشت بزنند و تمامی جاهای آن را ببینند. این رستوران دارای آشپزانی ماهر با دستور پختتور تایلند اردیبهشت 97 های تک و خوشمزه می باشد که سبب متمایز شدن این رستوران از باقی رستوران های بانکوک شده است.

در رستوران سیامی مسافرین عزیز تور تایلند می توانند قبل از سفارش غذا نوشیدنی سفارش تور تایلند بهار 97دهند و از دورهمی خانواده و دوستان خود لذت ببرند. زمان کاری این رستوران از 11:30 تا 15:00 و همچنین از 18:00 تا نیمه شب می باشد.

رستوران سیامی ایسایا تایلند

رستوران سیامی ایسایا تایلند


رستوران dairy queen بانکوک

یکی از رستوران های خوب تایلند که سرو غذاهای درتور تایلند خرداد 97یایی می کند، رستوران دیری کویین است که با محیطی باز و تور تایلند اردیبهشت 97شیک آماده پذیرایی از مسافرین تور تایلند و گردشگران می باشد. محیط و دکوراسینرخ ویژه تور تایلندون داخلی این رستوران با بهترین هتل های 5 ستاره رقابت می کند. قیمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب بوده و کیفیت بسیار بالایی دارند.

این رستوران دارای دو فظای باز و رستوتور تایلند فروردین 97رانی است که مسافرین عزیز می توانند در آن ها از خوردن غذای خودتور تایلند بهار 97 لذت ببرند.

رستوران dairy queen بانکوک

رستوران dairy queen بانکوک


رستوران کالپاپروک بانکوک تایلند

رستوران کالپاپروک در شهر بانکوک تایلند و در سیتی سنتر این شتور تایلند خرداد 97هر قرار دارد. اگر می خواهید از غتور تایلند اردیبهشت 97ذاهای تایلندی با کیفیت خوب لذت ببرید بی شک این رستوران یکی از انتخاب های شما می تواند باشد. ساعت کاری رستوران از ده صبح تا ده شب است و در دو وعده ناهار و شام خدماتنرخ ویژه تور تایلند ارائه می دهد. فضای رستوران بسیار شیک و تور تایلند فروردین 97زیبا و مخصوص خانواده ها است. رستوران در سال 1975 افتتاح شده و شعار آن داشتن حس خانه است. شما مسافران تور تایلند می توانید بعد از خرید کردن در مرکز خرید از صرف غذاتور تایلند بهار 97 در این رستوران لذت ببرید.

رستوران کالپاپروک بانکوک تایلند

رستوران کالپاپروک بانکوک تایلند

رستوران کالپاپروک بانکوک تایلند


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات