بهترین هتل های تایلند

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:00
مری


هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل 4 ستاره قیمت تور تایلندآنداتل گرند در منطقه پاتونگ شهر پوکت تایلند قرار دارد. این هتل حدود سه دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. هم چنین هتل تا مرکز شهر 14 کیلومتر و تا فرودگاه 35 کیلومتر فاصله دارد. هتل نسبت به مراکز خرید نیز موقعیت خوبی داشته و بتور تایلند تابستان 97ه ساحل های کامالا و کاتا نیز نزدیک است. هتل خدمات خود را به نرخ ویژه تور تایلندصورت BB ارائه می کند. هتل دارای 122 اتاق شامل اتاق های دلوکس، سوپریور و گرند است که برای شما مهمانان تور تایلند دارای امکانات مینی بار، چای ساز، تتور تایلند اردیبهشت 97لویزیون، اینترنت، تهویه مطبوع تور تایلند بهار 97و صندوق امانات است. رستوران اصلی هتل با نام رد چیلی یا فلفل قرمز صبحانه را به سبک بوفه سرو می کند و در دیگر وعده های غذایی غذاهای محلی و بین المللی سرو می کند. هم چنین هتل دارای یک اسنک بار و دو کافه نیز می باشد. از دیگر امکانات هتل می توان به استخر روباز، اجاره دوچرخه، اجاره ماشین، روم سرویس، مرکز تجارت و ... اشاره کرد.

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند

هتل آنداتل گرند پوکت تایلند


هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل 5 ستاره گاردن کلیف تایلند در قسمت شمالی شهقیمت تور تایلندر پاتایا قرار دارد. این هتل تا ساحل حدود یک کیلومتر فاصله داشته و نرخ ویژه تور تایلندخدمات خود را به صورت BB ارائه می کنتور تایلند اردیبهشت 97 د. هتل دارای 230 واحد اقامتی شامل اتاق و سوئیت است که برای شما مسافران تور تایلند دارای امکانات مینی بار، تلویزیون، اینترنت، چای ساز و بالکن هستند. هتل دارای سه رستوران است که دوتا از آن ها در ساختمان هتل قرار داشته و یکی از آن ها در کنار ساحل بوده و غذاتور تایلند تابستان 97های دریایی سرو می کند. هم چنین هتور تایلند اردیبهشت 97تل دارای دو کافه تور تایلند بهار 97نیز می باشد. فاصله هتل گاردن کلیف از مرکز شهر 3 کیلومتر و از فرودگاه حدود 120 کیلومتر است. از دیگر امکانات هتل می توان به استخر، ماساژ و اسپا، مرکز تناسب اندام، باشگاه کودکان، صرفی و... اشاره کرد.

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند

هتل گاردن کلیف پاتایا تایلند


هتل آل توگدر بانکوک تایلند

هتل آل توگدر یکی از هتل های 3 قیمت تور تایلندستاره شهر بانکوک تایلند است. این هتل در مرکز شهر قرار داشته و به وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو و به مراکز خرید شهر دسترسی خوبیتور تایلند اردیبهشت 97 دارد. هتل دارای 155 اتاق از انواع دلوکس و سوپریور است که به شما مسافران تور تایلند امکاناتی نظیر تلویزیون، تهویه مطبوع، چای ساز و صندوق امانات هستننرخ ویژه تور تایلندد. رستوران هتل انواع غذاهای تایلندی را سرو می کند و کافی شاپ هتل آل توگدر انواتور تایلند تابستان 97ع نوشیدنی و دسر را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد. هم چنین هتل دارای یک استخر روباز است که تمام سال در دسترس بوده و یک کافی شاپ در کنار آن قرار دارد. از دیگر امکانات هتل می توان به زمین گلف، اینترنت رایگان در لابی، لاندری، روم سرویس و فرتور تایلند بهار 97وشگاه اشاره کرد.

هتل آل توکدر بانکوک تایلند

هتل آل توکدر بانکوک تایلند

هتل آل توکدر بانکوک تایلند


هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل 4 ستاره سان سیتی پاتایا تایلند در مرکز شهر پاتایا و در نزدیکی واکینگ استریت قراقیمت تور تایلندر دارد. هم چنین هتل به ساحل نیز نزدیکنرخ ویژه تور تایلند است. هتل خدمات خود را به صورت BB ارائه می دهد. هتل دارای 137 اتاق از انواع دلوکس، ستور تایلند تابستان 97وپرلوکس و سوئیت است که به شما مسافران تور تایلند امکانات تلویزیون، چای ساز، تهویه مطبوع، بالکن و صندوق امانات است. رستوران هتل با نام ویو انواع غذاهای خوشمزه محلتور تایلند بهار 97ی را برای شما مهمانان گرامی سرو می کند. هتل حدود 123 کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارد. از دیتور تایلند اردیبهشت 97گر امکانات هتل می توان به استخر روباز، سالن بدنسازی، سونا، اسپا، ماساژ، اجاره اتومبیل، ترانسفر فرودگاهی و ... اشاره کرد.

هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل سان سیتی پاتایا تایلند

هتل سان سیتی پاتایا تایلند


هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل 4 ستاره وودلند درشمال شهر پاتایا تایلند قرار دارد. قیمت تور تایلندهتل حدود 7 دقیقه پیاده روی تا ساحل فانرخ ویژه تور تایلندصله دارد. هتل دارای 135 اتاق است که به شما مسافران تور تایلند امکانات مینی بار،‌تلویزیون، تهویه مطبوع،‌ اینترنت و صندوق امانات را ارائه می دهد. کافه باغ هتل دارای فضای بسیار زیبایی است که در آن انواع نوشیدنی و دسر های خوش طعم تایلندی تور تایلند بهار 97و دیگر کشورهای جهان را برای شما مهمانان گرامی سرو می کند. در مرتور تایلند تابستان 97کز اسپا هتل می توانید امکاناتی چون ماساژ، سونا، جکوزی و استخر را پیدا کنید. از دیگر امکانات هتلتور تایلند اردیبهشت 97 می توان به استخر روباز، اجاره ماشین، لاندری،‌ روم سرویس و .... اشاره کرد.

هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل وودلند پاتایا تایلند

هتل وودلند پاتایا تایلند


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات