مراکز خرید استانبول

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:03
مری


مرکز خرید trump towers استانبول

پنجمین متور لحظه آخری ترکیهرکز تجاریس بزرگ دنیا واقع در استانبوتور ترکیه بهار 97ل به نام برج ترامپ است که انرخ ویژه تور ترکیهولین مرکز خرید با نام ترامپ در سطح اروپا می باشد. این مرکز تجاری در سال 2012 افتتاح گردید که اولین و بزرگ ترین مرکزتور ترکیه اردیبهشت 97 خرید مخصوص کودکان را ارئه می دهد. همچنین اولین خانه تئاتر دیزنی در سطح جهان استتور ترکیه تابستان 97 که کودکان می توانند در آن سرگرم شوند.

مسافرین تور ترکیه که به دنبال مکانی برای خرید و تفریح هستند می توانند به این برج ها بیایند و از امکانات منحصر بهتور ترکیه فروردین 97 فرد آن استفاده نمایند.

مرکز خرید trump towers استانبول

مرکز خرید trump towers استانبول


مرکز خرید زورلو استانبول

یکی از لوکس تتور لحظه آخری ترکیهرین مراکز خرید استانبول که بسیار طرفدار دارتور ترکیه فروردین 97د، مرکز خرید زورلو است که خانه مد و تمامی برند های روز دنیا و ترتور ترکیه تابستان 97کیه می باشد. از ویژگی های این مرکز خرید می توان به وجود سینماهایی با گنجایش بالا، انواع رستوران ها با سرو غذاهای بیننرخ ویژه تور ترکیه المللی و اصیل ترکی، پارکینگ و ... اشاره نمود.

همچنین در مرکز خرید زورلو هتلی نیز وجود دارد که یکی از بهترین هتل های استانبول می باشد که با امکاناتی ویژه در خدمتور ترکیه اردیبهشت 97ت مسافرین تور ترکیه خواهند بود. مرکز خرید زورتور ترکیه بهار 97لو از 10 صبح تا 10 شب به روی مهمانان باز است.

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول


مرکز خرید متروسیتی استانبول

یکی از بهترین و لتور لحظه آخری ترکیهوکس ترین مراکز خرید استانبول مرکز خرید متروسیتی است که بسیار طرفدار دارد. اینتور ترکیه تابستان 97 مرکز خرید دارای معماری شیشه ای و متفاوت است که بسیار جذاب است. مرکز خرید متروسیتی دارای 140 فروشگاه با انواع مارک ها و برند های روز ترکیه و جتور ترکیه بهار 97هان است که با بهترین قیمت عرضه می شود.

از دیگر امکانات این متور ترکیه فروردین 97جتمع وجود رستوران های خوب و معروف است که غذانرخ ویژه تور ترکیههایی بسیار لذیذ سرو می کند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند در کنار خرید خود به ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن رستوران بیایند و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول


مرکز خرید فروم استانبول

یکی از محبوب ترین مرتور لحظه آخری ترکیهاکز خرید استانبول که بسیار مورد توجه مردم بومی و گردشگران قرار دارد، مرکز خرید فروم است. این مرکز خرید یکیتور ترکیه تابستان 97 از بهترین مراکز خرید است که همیشه چندید برند در آن از تخفیف ویژه برخوردار هستند و مسافریننرخ ویژه تور ترکیه عزیز می توانند خرید خوب و با کیفیت داشته باشند.

همچنین در مرکز خرید فروم جندین سالن سینما، رستوراتور ترکیه بهار 97ن های بین المللی و شهربازی مختص کودکان نیز وجود دارد تا مسافرین خریدی راحت داتور ترکیه فروردین 97شته باشند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند به همراه خانواده تمامی مایحتاج خود را از ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن مرکز خرید تهیه نمایند.

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات