دیدنی های ترکیه

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:10
مری


پارک گلخانه ای استانبول

در مجاورتتور ترکیه تابستان 97 کاخ توپقاپی پارکی وجود دارد که دتور ترکیه بهار 97ر گذشته فقط کختص درباریان بود این پارک، پارک گلخانه ای نام دارد که دتور ترکیه اردیبهشت 97ر سال 1912 دستور داده شد تا بازدید از این پارک برای عموم آزاد شود. سالها بعد حتی مجسمه ای تور ترکیه خرداد 97از آتاترک نیز در این پارک ساختند.

پارک گلخانه ای جز قدیمی تتور ترکیه فروردین 97رین پارک های استانبول است و بسیار زیباست. مسافرین عزیز تور ترکیه حتما بازدید از این پارک را در اولویت قرار دهند. در اطراف این پارک قهوه خانه و زمین بازی مختص کودکان همچنین باغ وحشی کوچک وجود دارد که مسافتور لحظه آخری ترکیهرین عزیز می توانند همراه خانواده در این پارک به پیکنیک بروند. همچنین در پارک گلخانه ای چشم اندازیارزان ترین تور ترکیه به پل بسفر و دریای مرمره نیز وجود دارد.

پارک گلخانه ای استانبول

پارک گلخانه ای استانبول


کلیسای چورا استانبول

در منطقه فاتیح استانبوتور ترکیه تابستان 97ل کلیسایی زیبا و تاریخی وجود دارد که در دوران بیزانس ساخته شده است. نقاشی ها و معماری ناب دوره بیزانتور ترکیه خرداد 97س در هر جای کلیسا مشهود است و به چتور ترکیه اردیبهشت 97شم می خورد. در قرن 16 زمانی که اسلام در ترکیه رواج پیدا کرد کلیسای چورا تور ترکیه بهار 97تبدیل به مسجد شد اما بعد ها مجدد به کلیسا تبدیل شتور ترکیه فروردین 97د و به عنوان موزه و آثار تاریخی برای بازدید عموم و مسافرین تور استانبول قرار گرفت.

مسافرین عزیزی که علاقه مند به مکان های تاریخی هستند پیشنهاد می گردد از این کلیسا دیدن کنند. لازم به ذکر است که میحتور لحظه آخری ترکیهط و دکوراسیون داخلی کلیسا به هیچ عنوان تغییر نکرده است.

ساعت بازدید: از ارزان ترین تور ترکیه9 صبح تا 7 بعد از ظهر

کلیسای چورا استانبول

کلیسای چورا استانبول


پارک مینیاتورک

پارکی به مساحت 60 هزارتور ترکیه تابستان 97 متر مربع که دارای 105 ماکت آثار تاریخی که تور ترکیه بهار 97شامل مکان های تاریخی استانبول، آناتولی و مکان هایی که همتور ترکیه فروردین 97 اکنون در خارج از مرزهای ترکیه می باشد. این ماکت های مینیاتوری با سازه های مخصوصی ساخته شدتور ترکیه خرداد 97ه است تا در برابر باران و شرایط جوی ترکیه مقاوم باشد.

مسافرین تور ترکیه که امکان بازدید از تمامی اماتور ترکیه اردیبهشت 97کن این شهر را ندارند می توانند تنها با پرداخت 10 لیر از این پارتور لحظه آخری ترکیهک دیدن کنند و تمامی اماکن شهر را با سایزی کوچکتر ببینند. ساعت بازدارزان ترین تور ترکیهید همه روزه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر می باشد.

پارک مینیاتورک

پارک مینیاتورک


کوه های پاموکاله

در استان دنیزلی در جنوب تور ترکیه تابستان 97غربی ترکیه شهری به نظر برتور ترکیه بهار 97فی و زمستانی وجود دارد که یکی از بی نظیرترین چشم اندازهای جهان است. اما این شهر برگرفته شده از کوه های پاموکاله است که گردی سفید سراسر آن را در برداشته که به نظر برفی می آید. آب و هوای این شهر حتی در سردترین فصل سال هم گرم و معتدل است و بسیار مناسب برای بازدید مسافرین عزیر تور ترکیه می باشد.

آب گرم و چشتور ترکیه اردیبهشت 97مه های این کوه بسیار دلچسب است. از جاذبه های گردشگری این شهر و صنعت اصلی آن گردشگرتور ترکیه خرداد 97ی میباشد که هتل های لوکس و مجهزی ساخته اند تا خاطره ای زیبا و رویایی برای مساتور ترکیه فروردین 97فرین رقم بزنند. بعضی از اماکن دیدنی و جذارزان ترین تور ترکیهاب شهر پاموکاله می توان به ویرانه های شهر وتئاتر هیراپولیس و همچنین استخر سنتی پاموکاله اشاره کرد.

جالب است که نام این شهر به زبانتور لحظه آخری ترکیه ترکی به معنای قلعه پنبه ای میباشد.

کوه های پاموکاله

کوه های پاموکاله


موزه مولانا در قونیه ترکیه

موزه های ترکیه از جمله مکاتور ترکیه تابستان 97ن هایی ست که سالانه گردشگران تور ترکیه زیادی از آنجا بازدید می کنند.ازجمله موزه هایی که 2 میلیون 46 هزار بازدید کننده دارد،موزه مولاناست که به نوعی سمبل و نشانه شهر قونیه استتور ترکیه خرداد 97.در سال 1231 میلادی،سلتور ترکیه بهار 97طان العلما پدر مولوی در این مکان به خاک سپرده شده است.مساحت حیاط و موزه 6 هزار و 500 متر مربع استتور ترکیه فروردین 97 که در سال 1954 میلادی فعالیت خود را شروع کرده است.ایتور ترکیه اردیبهشت 97ن مقبره چهار ستونی توسط معمار بدرالدین تبریزی در زمان سلجوقی ساخته شده است.در سمت چپ بنا،مسجدی کوچک و نیز سماع خانه ای برای رقص دسته جمعی دراویش ساخته شده که در آن ابزار الات موسیقی،فرشی که مولانا در آن عبادت میکرده،نسخه اصلی دیوان مثنوی مولوی،دست نوشته ای تاریخی بر روی پوسارزان ترین تور ترکیهت بز و همچنین فرش زیبای منقش به کعبه از جنستور لحظه آخری ترکیه پشم وابریشم که در ایران بافته شده در سمت چپ محراب موزه مولانا در قونیهترکیه نگهداری می شود.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات