بهترین هتل های کوش آداسی ترکیه

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:21
مری


هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل 4 ستارهتور لحظه آخری ترکیه ماربل کوش آداسی ترکیه در مرکز شهر واقع شده است. هتل در 7 طبقه ساخته شده و دارای 55 اتاق است که دتور ترکیه تابستان 97ارای امکانات مینی بار، تلویزیون، تهویه مطبوع، اینترنت وتور ترکیه بهار 97 بالکن هستند. رستوران اصلی هتل غذا را به صورت بوفه سرو می کند . هم چنین هتل دارای یک رستوران روباز است که در فصل های گرم سال به مسافران تور تتور ترکیه فروردین 97رکیه خدمات ارائه می کند. دو کافی شاپ هتل در کنار استخر و در لابی قراتور ترکیه خرداد 97ر دارند و اسنک بار براارزان ترین تور ترکیهی شما غذاهای فست فود ارائه می کند. فاصله هتل تا فرودگاه ازمیر 70 کیلومتر است. از دیگر امکانات هتل می توان به حمام ترکی، ماساژ، سونا، استخر، سالن بدنسازی، بیلیارد، تنیس، تنیس روی میز، نمایش و ... اشاره کرد. شما مسافران تور ترکیه می توانید با اقامت در این هتل سفر خوشیتور ترکیه اردیبهشت 97 را تجربه کنید.

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه

هتل ماربل کوش آداسی ترکیه


هتل پاین بی کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره پاین بی کوش آداسی که توسط شهرهای باستانی و تاریخی ترکیه احاطه شده و مساحت آن 421 هزار متر مربع می باشد.تمامی اتاق ها مجهز به امکاناتور ترکیه اردیبهشت 97ت رفاهی کامل می باشد که با رنگ های زیبتور لحظه آخری ترکیها و گرم تزیین شده اارزان ترین تور ترکیهست.گردشگران تور ترکیه می توانند وعده های غذایی خود را بر روی بالکن های روبه برنامه های زنده ی هتل پاین بی میل کنند.سرویس دهی و ارائه خدمات این هتل 5 ستاره شامل: رستوران با طبخ غذاهای لذیذ ایتالیایی،دریاییتور ترکیه خرداد 97 و ترکی،،کافه کنار اسکله و بار،مجهزتور ترکیه تابستان 97 به پارک آبی بزرگ،اتاق بخار،سونا و جکوزتور ترکیه بهار 97ی،باشگاهتور ترکیه فروردین 97 بدنسازی،سالن زیبایی و پوست،خدمات ماساژ،نمایش موسیقی زنده،مسابقه و جشن های زنده،زمین بازی کودکان،چندین سرسره آبی،4 استخر ویژه کودکان،اینترنت پرسرعت رایگان،5 زمین تنیس،زمین والیبال،قایقرانی و سایر ورزش های آبی،تنها بخشی از امکانات این هتل فوق العاده و بسیار شیک کوش آداسی برای مسافرانتور ترکیه می باشد.


هتل اونورا کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره اونورا کوش آداسی ترکیه به تازگی بازسازی شده است. هتل دارای موقعیتارزان ترین تور ترکیه مکانی نسبتا خوبی است. ب جاذبه های شهر مانند ختور ترکیه بهار 97انه مریم مقدس ، شهر سلتور ترکیه اردیبهشت 97کوک، موزه باستان شناسی و شهر باستانی افسوس نزدیک است و تا فرودگاه 40 کیلومتر فاصله دارد. هم چنین فاصله هتل تا ساحل چهار کیلومتر است. هتل دارای 315 اتاق است که برای مهمانان تور ترکیه دارای امکانات مینی بار، تهویه مطبوع، روم ستور ترکیه فروردین 97رویس و صبحانه است. طراحی داخلی و مخصوصا نمای بیرونیتور ترکیه خرداد 97 این هتل بسیار زیتور ترکیه تابستان 97با و لوکس است. از دیگر امکانات این هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به زمین تنیس، استخر سرپوشیده و روباز، سونا، آرایشگاه بانوان و آقایان، رستوران، تراس، باغ، کرایه ماشین، نگهداری از کودکان، فروشگاه در هتل و تور ترکیه فروردین 97کافی شاپ اشاره کرد.


هتل آلبورا کوش آداسی ترکیه

هتل 3 ستاره آلبورا کوش آداسی ترکیه در 500 متری مرکز شهر واقع شده است. خدمات هتل به صورت ALL است و فاصله آن تا ساحل 450 متر است. هتل دارای 5تور ترکیه خرداد 970 اتاق است که شامل اتاق های استاندارد و خانوادگی است که برای مسافران تور ترکیه دارای امکانات بالکن، تهویه مطبوع، مینی‌بار، تلویزیتور ترکیه تابستان 97ون، صندوق امانات، حمام اختصاصی با دوش، تلفن مستقیم و سشوار هستند. اتاق های هتل داراتور ترکیه فروردین 97ی چشم انداز استخر و یا دریا دریا هستند. هتل دارای یک رستوران اصلی با منوی بوفه، یک رستوران آلاکارته ترکی و یک اسنک بار است. هم چنین یک کتور ترکیه خرداد 97افه در لابی و یک کافه در کنار استخر قرار دارند. از دیگر اارزان ترین تور ترکیهمکانات هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به استخر روباز، سونا، متور ترکیه اردیبهشت 97اساژ، حمام ترکی، قایق سواری، زمین تنیس، بیلیارد، اینترنت، زمین بازی کودکان، صرافی، دارت، خشکشویی، ترانسفر فرودگاهی، فروشگتور ترکیه بهار 97اه، امکانات ویژه معلولین و ... است.


هتل اونریا کلاروس کوش آداسی ترکیه

هتل 5 ستاره اونریا کلاروتور ترکیه بهار 97س کوش آداسی ترکیه در زمینی به مساحت حدود 90 هکتار در خلیج اوزدر کلاروس دریای اژه واقع شده است. هتل دارای ساحل شنی اختصاصی است و سرویس دهی آن به صورت ALL است. هتل اونریا دارای 504 اتاق است که شامل اتاق استاندارد، اتاق خانوادگی، اتاق دلوکس، سوئیت، کینگ سوئیت و ویلای VIP است که برای مهمانان تور ترکیه دارای امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی با وان، سشوار، مینی‌بار، نظافت روزانه، صندوق امانات، تلویزیون ماهواره‌ای، تهویه مطبوع مرکزی تور ترکیه تابستان 97و تلفن مستقیم در اتاق و حمام هستند. هتلتور ترکیه فروردین 97 دارای یک رستوران اصلی به سبک بوفه و 4 رستوران آلاارزان ترین تور ترکیهکارته است. هم چنین 4 اسنک بار در هتل وجود دارند. کافه های هتل انواع نوشیدنی های محلی و بین المللی، چای، قهوه و انواع کیک و کلوچه را برای مسافران تور ترکیه سرو می کنند. این هتل در 35 کیلومتری مرکز کوش آداسی و 45 کیلومتری فرودگاه ازمیر واقع شده است. از دیگر امکانات هتل برای مسافران و گردشگران تور ترکیه می توان به استخر سرپتور ترکیه خرداد 97وشیده، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، کابین برف، حمام بخار،ماساژ، زمین تنیس، یوگا، ایروبیک، ژیمناستیتور ترکیه اردیبهشت 97ک، بوچیا، مینی گلف، مینی فوتبال، تیر اندازی با کمان، تنیس روی میز، دارت، نمایش، موسیقی زنده، اینترنت بی سیم و.. اشاره کرد.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات