هتل های استانبول

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:25
مری

هتل بابیل استانبول

هتل 3 ستور ترکیه خرداد 97تاره بابیل واقع در خیابان لاله ود قلب مناطق تاریخی استانبول قرار گرفتور ترکیه اردیبهشت 97ته است. این هتل به مراکز خرید و استگاه مترو، تتور ترکیه فروردین 97راموا و اتوبوس نزدیک است و تنها 20 کیلومتر تا فروتور ترکیه بهار 97دگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد. هتل بابیل دارای 36 اتاق و سوییت با طراحی مدرن و زیبا می باشد که دارایتور ترکیه تابستان 97 امکاناتی نظیر اینترنت رایگان، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، بار، رستوران، روزنامه، پذیرش 24 ساعته مسافرین تور استانبول، خشکشویی، صندوق امانات، پارکینگ رایگان و... نیز می باشد.

با صرف هزینه ای مناسب می توانید در ایبلیط تور ترکیهن هتل سفری آرام و لذت بخشی را داشته باشید.

هتل بابیل استانبول

هتل بابیل استانبول


هتل لاوانتا استانبول ترکیه

از جمله هتل هاییتور ترکیه خرداد 97 که از موقعیت جغرافیایی خوبی در ترکیه برخوردار است،هتل لاوانتا استانبول می باشد.این هتل 4 ستاره مجموعه ای از اتاق های 2 نفره،3نفره و سوئیت های خانوادگی است.دکوراسیون و طراحی داخلی هتل،مدرن و آرتور ترکیه اردیبهشت 97امش بخش است و شما می توانید اوقاتی خوش بلیط تور ترکیهو به یاد ماندنی تور ترکیه بهار 97را بگذرانید.گردشگران تورتور ترکیه تابستان 97 ترکیه با اقامت در این هتل چهار ستاره،می توانند به جاذبه های گردشگری استانبول به راحتی دسترسی داشته باشند.خدمات و امکانات هتل لاوانتا شامل:اینترنت رایگان،پارکینگ رایگان،ترانسفر فرودگاهی،خدمات شستشوی لباس و دیگتور ترکیه فروردین 97ر خدمات رفاهی به صورت شبانه روزی در اختیار مسافران تور ترکیه می باشد.

هتل لاوانتا استانبول ترکیه

هتل لاوانتا استانبول ترکیه

هتل لاوانتا استانبول ترکیه


هتل سورملی استانبول ترکیه

هتل 5 ستاره ی سورملی با 205 اتاق در منطقه تفریتور ترکیه اردیبهشت 97حی و تجاری Gayreteppe استانبول ترکیه واقع شده است.فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر و تا میدان تقسیم 4 کیلومتر فاصله دارد.دسترسی آسان هتور ترکیه خرداد 97تل به مکان ها و شاهراه های اصلی و ارتباطی شهر اقامت را برای مسافران تور ترکیه بلیط تور ترکیهدر این هتل آسان نموده است.تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویتور ترکیه بهار 97ه هوا،اینترنت پرسرعت،سشوار،وان،سرویس لباسشویی و خشکشویی، تلوزیون و ... می باشد.گردشگران تور ترکیه در این هتل 5 ستاره می توانند از سالن بدنسازی و استخر روباز و سرپوشیده و همچنیتور ترکیه فروردین 97ن رستوران و تریاهای موجود در هتل که با ستور ترکیه تابستان 97رو غذاهای ترکی و محلی پذیرایی می کنند لذت کافی را ببرند.


هتل 5 ستاره آرتس استانبول

هتل 5 ستاره "آرتس" واتور ترکیه خرداد 97قع در منطقه سیسلی استانبول ترکیه با 100 اتاق و فاصله کوتاه هتل تا فرودگاه و میدان تقسیم،آن راتور ترکیه تابستان 97 به یک موقعیت و انتخاب مناسب برای گردشگران تور ترکیه کرده است. قصر Dolmabahce و بازار بزرگ نیز درفاصله 10 کیلومتری هتل می باشند که این موضوع باعث دسترسی آسان و راحت برای خرید کردن است.منوی صبحانه به طور سلف سرویس ارائه می شود ولی انتخاب ناهار و شام از تور ترکیه اردیبهشت 97روی منو صورت می گیرد.خوردن صبحانه به روی بالکنتور ترکیه بهار 97،فضای زیبا ومعماری منحصر بفرد هتل،آرامش خوبی را برای هر میهمانی که در هتل اتور ترکیه فروردین 97قامت کرده بوجود می آورد.باشبلیط تور ترکیهگاه ورزشی و مرکزسلامت آب گرم هتل هر روزه برای ارائه خدمات به مسافران تور ترکیه آمادگی لازم را دارد.حمام اختصاصی به همراه سشوار،اینترنت رایگان،استفاده از باشگاه ورزشی،استخرمخصوص کودکان،سرویس 24 ساعته،پارکینگ رایگان و... از جمله امکانات ارائه شده در این هتل می باشد.


هتل حمیدیه استانبول

شما می توانید با رانندگی 15 دقیقه ای اتور ترکیه خرداد 97ز فرودگاه آتاتورک ترکیه به هتل 3 ستاره حمیدیه برسید.این هتل فقط 500 متر با بازار گرند استانبول و مسبلیط تور ترکیهجد سلیمانیه فاصله دارد.این هتل با کمترین هزینه و با موقعیت دسترتور ترکیه فروردین 97سی مناسبی که با مراکز مهم شهر و مکان های توریستی دارد،می تواند بهترین انتخاب هتل برای هر مسافر تور ترکیه باشد.میهمانان هتل برای صرف ناهار و شام به دلخواه می تواند از غذاهای ترکتور ترکیه بهار 97ی و بین المللی موجود در منو انتخاب کنند.اتاق های هتتور ترکیه تابستان 97ل هر کدام به طور مجزا دارای حمام و اینترنت رایگان است و صبحانه بصورت رایگان سرو می شود.

از دیگر امکانات رفاهی موجود در هتل:خدمات ماساژ،استخر روباز،تور ترکیه اردیبهشت 97حمام سنتی ترکی،سونا،خدمات تهیه بلیط،اتاق های پاک وتور ترکیه فروردین 97 بدون سیگار،خشکشویی،سالن آرایش،بار و.... بصورت 24 ساعته در اختیار مسافران و گردشگران تور ترکیه است.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات