هتل های معروف استانبول

يکشنبه 27 اسفند 1396
14:28
مری

هتل کریستال استانبول

هتل تور ترکیه تابستان 97کریستال ترکیه در 20 کیلومتری فرودگاه آتاترک در مرکز منطقه تفریحی استانبول در میدان تکسیم واقع شده است.این هتل با 214 اتاق و دسترسی سریع با خطوط حمل ونقل شهر استانبول،اقامتی تور ترکیه اردیبهشت 97راحت برای مسافران تور ترکیه به همراه خواهد داشت.رستوران واقع در تور ترکیه خرداد 97هتل بنام یاقوت کبود،در ساعت های مشخص برای صرف انواع وعده های غذایی و سلف صبحانه آماده پذیرایی از میهمانان تور ترکیه است.در سوئیت های لوکستور ترکیه فروردین 97 هتل،پنجره ها رو به منظره ی زیبایی باز میشود که به طورقطع ازتماشتور ترکیه بهار 97ای آن لذت خواهید برد.سرویس اتاق 24ساعته،استخرسرپوشیده،حمام ترکی،ماساژ،خشکشویی و اتوشویی،فروشگاه،دکتر و پرستار از جمله امکانات موجود در هتل کریستال اسآفر تور ترکیهت.


هتل تایتانیک سیتی

هتل "تایتانیکتور ترکیه تابستان 97 سیتی" استانبول ترکیه،هتلی 4 ستاره دارای 183 اتاق و 5 دقیقه فاصله تا میدان تقسیم تور ترکیه خرداد 97است.میدان تقسیم به خاطر داشتن کافه ها،رستوران هاو فروشگاه های متعددی که دارد،این هتل را به یک منطقه قابل دسترس به تمامی مکان ها کرده است.تمامی اتاق ها مجهز به اینترنت رایگان،مینی بار،خدمات اتاق 24 ساعته،اتاق های ویژه سمینارها و تور ترکیه اردیبهشت 97همایش ها،خدمات زیبایی پوست،اتور ترکیه فروردین 97ستخر کودکان،حمام ترکی و ... است.برپشت بام هتل و در فراز آسمان استفاده از رستوران وبار "کامپس" وتماتور ترکیه بهار 97شای مناظر شهر استانبول و خوردن انواع غذاهای مختلف و خوش طعم،نوشیدنی های سرد وگرم،خاطره ای به یاآفر تور ترکیهد ماندنی را برای هر مسافر تور ترکیه به یادگار خواهد گذاشت.


هتل دیوان استانبول

این هتل 5 ستاتور ترکیه تابستان 97ره واقع درمرکز شهر استانبول ابتدای منطقه ی شیشلی است.تور ترکیه خرداد 97تاسیس بنا در سال 2011 میلادی و دارای طراحی مدرن می باشد.این هتل مشتمل از 98 اتاق delux،سوئیت senior و 19 اتاق کوچک با چشم اندازی زیبا روبه شهتور ترکیه اردیبهشت 97رمی باشد. ازدیگر امکانات مناسبی که هتل دیوان برای مسافران تور ترکیه فراهم آورده؛محلی مناسب برای همایش ها و انجام کنفرانتور ترکیه فروردین 97س ها برای گروه های تجاری و بیزینسی است.داشتن اتاق هایی بزرگ به سبک ترکی سآفر تور ترکیهنتی،فضای متفاوتی را برای گردشگران تور ترکیه به وجود آورده است.استفاده از باتور ترکیه بهار 97شگاه ورزشی و انواع ماساژ برای میهمانان تور ترکیه به طور قطع دلپذیر خواهد بود.و در پایان، کارکنان هتل مسلط به این هستند که به زبان خودتان با شما صحبت کنند.


هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل 5 ستاره کاخ سیرگان کمپتور ترکیه تابستان 97ینسکی استانبول ترکیه که در دوره عثمانی یکی از کاخ های مجلل بود در سال 1986 در منطقه بشیکتاش استانبول در ساحل تنگه بسفر ساخته و در سال 1999 مورد نوسازی قرار گرفت. هتل کاخ سیرگان دارای ۵ ساختمان اصلی و یک ستور ترکیه خرداد 97اختمان فرعی ۳ طبقه است و در مجموع ۳۱۵ اتاق دارد. اتاق های این هتل دارای تخت هاتور ترکیه بهار 97ی مجلل و پنجره های بزرگ هستنتور ترکیه اردیبهشت 97د و در همه آنها بالکن با چشم انداز باغ یا دریا وجود دارد. موقعیآفر تور ترکیهت هتل بسیار مناسب بوده و در نزدیکی کاخ دلمه باغچه و در مجاورت مسجد اورتاکوی می باشد . همچنین این هتل تا میدان تکسیم ۴ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ترکیه به اندازه ۴۵ دقیقه رانندگی فاصتور ترکیه فروردین 97له دارد . هتل دارای چندین رستوران است که تقریبا از غذای بیشتر کشورها را سرو می کنند. از امکانات این هتل برای مسافران تور ترکیه می توان به خدمات ماساژ، سولاریوم ، سونا، جکوزی، استخر ،باشگاه تناسب اندام، رستوران، اینترنت و ... اشاره کرد.

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول

هتل کاخ سیرگان کمپینسکی استانبول


هتل دی استانبول ادیشن استانبول

هتل 5 ستاره دی استانبول ادیشن ترکیه در منطقه بشیکتاش استانبول و در بخش اروپایی این شتور ترکیه خرداد 97هر قرار دارد. هتل دی استانبول ادیشن تا میدان تقسیم 6 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ترکیه 33 کیلومتور ترکیه تابستان 97تر و تا فرودگاه سابیها 44 کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه متروی لونت دقیقا در روبروی هتل قرار دارد. این هتل از موقعیت مکانی ایده آلی برخوردار است و در نزدیکی آن دو مرکز خرید وجود دارد که یکی از آن ها مرکز خرید معروف کانیون است. امکانات تفریحی هتل دی استانبول ادیشن برای مسافران تور ترکیه، شامل مجموعه آبگرم 3 طبقه و استخر سرپتور ترکیه بهار 97وشیده و سالن ورزشی است. همینطور مجموعه آبگرم اسپا سونا، اتاق بخار، اتتور ترکیه اردیبهشت 97اق برف و حمام عمومی سنتی دارد. تمام اتاق های هتل دارای تهویه، تلویزیون، مینی بار، تلفن، حمام اختصاصی با سشوار و اینترنت می‌باشد. رستوران CIPRIANI به صورت بوفه غذاهای بین المللی و غذاهای مدیترانه ای سرو می‌کند. کافه GOLD نوشیدنیآفر تور ترکیه های محلی وبین المللی سرو می‌کند. مهمانان تور ترکیه با اقامت در این هتل می توانند لحظات شادی را تجربه کنتور ترکیه فروردین 97ند.

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن

هتل دی استانبول ادیشن


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور هند است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات